ΥΨΗΛΑΝΤΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 2019 - Αποτελέσματα αγώνα 10χλμ

on

               ΥΨΗΛΑΝΤΕΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 2019 - Αποτελέσματα (προσωρινά)
3


Α/Α ΟΝΟΜΑ & ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΝΟΥΜΕΡΟ ΧΡΟΝΟΣ


1 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ DADA HAIRWORKS 53 37¨23
2 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 231 38¨04
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 94 40¨28
4 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 157 40¨43
5 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ 52 41¨47
6 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΙΠΠΕΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 210 42¨20
7 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ JT COACHING 35 42¨21
8 ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 128 42¨50
9 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΚΟΙ 102 43¨50
10 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOURKOURIKIS TEAM 33 44¨08
11 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 135 44¨30
12 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 116 45¨28
13 ΜΠΟΥΤΑΪΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 155 45¨50
14 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 241 46¨22
15 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 19 46¨24
16 ΚΑΣΗΛΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 104 46¨34
17 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ CASPER RUNNING TEAM 77 47¨00
18 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 70 47¨16
19 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 158 47¨34
20 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ V MAX 170 47¨40
21 ΑΝΙΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 21 47¨55
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ “ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ” 3 48¨03
23 ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ HANDBALL 165 48¨10
24 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 32 48¨13
25 ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10 48¨29
26 ΓΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 39 48¨39
27 ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 49¨02
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 178 49¨05
29 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 127 49¨13
30 ΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 235 49¨20
31 ΜΟΛΙΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΡΙΑΣ 142 49¨24
32 ΛΙΜΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΜΙΛΤΟΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 126 49¨37
33 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 162 49¨41
34 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 26 49¨45
35 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 9 49¨53
36 ΤΣΟΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL 245 50¨07
- ΔΑΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SCIENCE TRAINING 68 50¨07
38 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 214 50¨12
39 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CREDO S VICTORIA 16 50¨37
40 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 218 50¨45
41 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 227 51¨16
42 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 179 51¨31
43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 177 51¨34
44 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ NONI E BAMBINI CLUB 96 51¨34
45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 74 51¨35
46 ΧΑΤΖΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 256 51¨36
47 ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 72 51¨58
48 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ SPACE JYM RUN TEAM 27 52¨24
49 ΚΑΡΤΣΑΜΠΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 204 52¨34
50 ΓΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 82 52¨42
51 ΣΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 217 52¨42
- ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 188 52¨48
53 ΜΟΥΓΓΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 52¨52
54 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 86 53¨03
55 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ 184 53¨06
56 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΪΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΤΟΦΛΑ TEAM 193 53¨13
57 ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 219 53¨44
58 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 79 53¨45
59 ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΑΙΟΠΟΛΙΣ 61 54¨04
60 ΔΕΡΜΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 255 54¨30
61 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 54¨38
62 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ IRENAS TRAINING TEAM 101 55¨02
63 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 202 55¨10
64 ΜΠΟΧΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 181 55¨19
65 ΜΠΙΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 153 55¨33
66 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 93 55¨48
67 ΜΠΙΛΛΙΜΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 152 55¨50
68 ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 59 56¨04
69 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 199 56¨07
70 ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 110 56¨09
71 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ OLYMPUS MARATHON RT 1 56¨13
72 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ CASPER RUNNING TEAM 63 56¨26
73 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 174 56¨34
74 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 49 56¨48
75 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΡΟΙΑ 15 57¨15
76 ΑΛΚΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34 57¨30
77 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 121 57¨35
78 ΒΑΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 206 57¨46
- ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 205 57¨46
80 ΚΑΡΕΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 100 58¨04
- ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 213 58¨04
82 ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 238 58¨20
83 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ CASPER RUNNING TEAM 185 58¨34
84 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 229 58¨40
85 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 173 58¨49
86 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 260 58¨54
87 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 172 59¨05
88 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ REX TRIATHLON TEAM 22 59¨08
89 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΦΟΡΕΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ 87 59¨15
90 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 17 59¨24
91 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 161 59¨28
92 ΣΙΓΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΕΑΜΟΚ 221 59¨31
93 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΒΕΑΜΟΚ 18 59¨32
94 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΙΟΛΟΣ 259 59¨42
95 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 168 59¨49
96 ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 171 1¨00¨14
97 57 1¨00¨18
98 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 180 1¨00¨20
99 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 1¨00¨28
100 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 83 1¨00¨29
101 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 159 1¨00¨33
102 ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ KASIMIS TRAINING 30 1¨00¨36
103 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 88 1¨00¨37
104 65 1¨00¨47
105 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 24 1¨00¨52
106 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 203 1¨01¨26
107 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ NRT 212 1¨01¨27
108 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 201 1¨01¨28
109 ΠΑΠΠΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 182 1¨01¨32
110 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 85 1¨01¨34
111 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 139 1¨01¨35
112 ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΖΗΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ 25 1¨01¨38
113 ΔΕΛΕΤΖΕΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 58 1¨01¨53
114 ΣΙΩΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 223 1¨01¨56
115 ΔΙΑΧΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 64 1¨01¨59
116 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 243 1¨02¨03
117 ΜΠΕΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 150 1¨02¨19
118 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 40 1¨02¨20
119 ΜΙΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 141 1¨02¨21
120 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 80 1¨02¨36
121 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ KATS DUDES 105 1¨03¨02
122 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 209 1¨03¨09
123 ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 1¨03¨44
124 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 222 1¨03¨47
125 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 136 1¨04¨07
126 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 175 1¨04¨08
127 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ RUNNERS EDESSA 132 1¨04¨09
128 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 176 1¨04¨18
129 ΠΑΛΗΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 195 1¨04¨25
130 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 69 1¨04¨29
131 ΒΑΣΙΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 31 1¨05¨08
132 ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ SCIENCE TRAINING 48 1¨05¨18
133 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 106 1¨05¨20
134 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ REX TRIATHLON TEAM 23 1¨05¨55
135 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 169 1¨06¨11
136 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 131 1¨06¨27
137 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 134 1¨06¨55
138 ΜΠΡΑΧΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 12 1¨07¨10
139 ΤΣΙΟΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 244 1¨07¨12
140 ΤΣ0ΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΡΑΦΑΕΛΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13 1¨07¨13
141 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 197 1¨07¨47
- ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 41 1¨07¨48
143 ΚΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 81 1¨07¨54
144 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 97 1¨07¨56
145 ΡΑΝΙΑ ΣΑΛΑΜΑΝΤΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 216 1¨08¨28
146 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 111 1¨09¨22
147 266 1¨10¨06
148 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 78 1¨10¨16
- ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 76 1¨10¨16
150 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ CASPER RUNNING TEAM 144 1¨10¨30
- ΣΥΝΩΠΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 232 1¨10¨30
152 ΓΑΝΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 37 1¨10¨32
153 ΚΑΡΑΔΟΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 99 1¨11¨17
154 ΛΑΪΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 196 1¨11¨28
155 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 122 1¨11¨42
156 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1¨11¨46
157 ΓΙΑΪΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 44 1¨11¨55
158 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ HEROIC BLOODLINE ULTRA 71 1¨12¨19
159 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1¨12¨26
160 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 215 1¨13¨04
161 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 90 1¨13¨31
162 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΥΑΓΙΑ 251 1¨13¨57
163 ΚΡΕΜΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 117 1¨14¨12
- ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 103 1¨14¨12
165 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 91 1¨14¨27
166 ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 208 1¨15¨10
167 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 261 1¨15¨20
168 ΓΑΚΗ ΑΓΑΘΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 36 1¨15¨21
169 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 98 1¨16¨06
170 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 5 1¨16¨35
171 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 4 1¨16¨39
172 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 67 1¨17¨14
173 ΖΩΣΙΜΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΥΑΓΙΑ 75 1¨18¨01
174 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 115 1¨18¨23
- ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 186 1¨18¨23
176 ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 14 1¨18¨45
177 ΖΟΥΓΓΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 73 1¨18¨47
178 ΜΥΣΤΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 156 1¨18¨48
179 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 166 1¨18¨49
180 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΣΤΕΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 1¨19¨20
181 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 84 1¨21¨21
182 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ RUNNERS EDESSA 253 1¨26¨45
183 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 240 1¨26¨53
184 ΓΚΟΥΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 50 1¨27¨35
185 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΔΡΙΑΝΝΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 95 1¨29¨28
- ΟΥΖΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 167 1¨29¨28